Çalışkan Apalı; Konya da 1985 yılında kurulmuştur. Demir Çelik söktörünün her alanında hizmet veren Çalışkan Apalı yılların deneyim ve tecrübesini gerek şirketlere gerekse tüketicilere sunmaktan gurur duymaktadır.

Kurulduğu günden bu yana konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden ve sürekli yenilenen üretim alt yapı ile kaliteli üretim kaliteli ürün anlayışında imalat yapmakta olan Çalışkan Apalı, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.

Zamanında iş teslimi, beklentileri tam olarak karşılama, ürün hizmet garantisi, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan Çalışkan Apalı FERFORJE, kurumsal ve son kullanıcılara demir deoğrama, çelik konstrüksiyon ve ferforje grubunda ürün ve hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz
Eğitime önem veren, sürekli kendini geliştiren genç ve dinamik kadrosu ile demir çelik sektöründeki en son teknolojiyi kullanarak , kaliteli ve müşteri memnuniyetine uygun olarak hizmet vermektir.

Vizyonumuz
Kalite yönetim anlayışını, üretim ve montaja yayarak, imalatta sıfır hata hedeflenmiştir. Bu doğrulktuda çelik konstrüksiyon sektöründeki müşteri taleplerine cevap vermek ve rekabet gücünü artırarrak müşteri portföyünü geliştirmek, çelik konstrüksiyon sektöründe yurt içinde ve yurt dışında kendine hatırı sayılır bir yer edinmektir.